Astropay Kart Satın Al

Astropay kart ön ödemeli sistemler arasında yer almaktadır. Sanal ve geçici bir ödeme yöntemi olan bu kart hızlı, güvenilir ve basit ödeme çözümü olarak da nitelendirilmektedir. Kart bu üç özelliğinden dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle internet üzerinden online alışveriş yapan kişiler güvenli ödeme yapmak için bu kartı tercih ederler. Bu kart ile yapılan ödemelerin çok pratik olması da yine aynı şekilde kartın tercih edilmesinin önemli sebeplerindendir.

Astropay Kart Özellikleri Nelerdir?

Astropay kart, yetkili bayiler ve firmalar tarafından satılmaktadır. Kartın güvenilir bir çerçeve oluşturmasının temelinde kartın satıldığı firmalar da yer almaktadır. Kartın kullanıcılara avantaj sağlayan diğer özellikleri de şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bu sanal kartın satışı internet üzerinden yetkili firmalar aracılığı ile gerçekleştirilir.
  • Kartın limiti dolar cinsinden belirlenmektedir. Kartınıza para yatırırken de, kartınızdan para bozdururken de kullanılan para birimi dolardır.
  • Kartın kullanım süresi satın alınmasından itibaren geçerli olan bir yıldır. Bir yıllık sürenin dolmasının ardından kart yenilenir.
  • Bu sanal kart ile pek çok harcama yapılabilmektedir. Kart limitin tek seferde kullanılmasını zorunlu tutmaz.
  • Kart kullanıcılarına güvenilir bir alışveriş yapma imkanı tanır.

Pin kodu sistemi ile çalışan Astropay kart internet üzerinden gerçekleştirilen işlemler için kullanıcılara kolay ödeme imkanı sunmaktadır. Bu sanal ödeme yöntemi kredi kartı bilgilerinin üçüncü kişilerin eline geçmeden ödemelerin yapılmasını mümkün kılar. Kart siparişini vermenizin ardından kartı satın aldığınız yetkili firma tarafından size 16 haneli bir pin kodu, güvenlik numarası ve kartın son kullanma tarihine ait bilgiler gönderilir. Bu bilgiler firma tarafından sizin tercih ettiğiniz iletişim adresine gönderilir. Kart bilgilerinizi isterseniz cep telefonunuza mesaj olarak isterseniz de mail olarak alabilirsiniz.

Türkiye’de de son zamanlarda sık kullanılmaya başlanılan bu sanal ödeme yöntemini dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi internet ortamında paylaşmadan belirli bir süre geçerliliği olan bu kart sayesinde daha güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda kartın limitini de kendiniz belirleyebildiğiniz için harcama yapacağınız alana özel bir limit de belirleyebilirsiniz. Bu sayede kişisel bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engellemiş olursunuz.

Sanalkartlar.com web sitesinden Astropay ile ilgili çok daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz.

2 Replies to “Astropay Kart Satın Al”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir