Dinozorlar Jurassic Land İstanbul’da

2011 yılında açılan ve hizmet vermeye başlayan Jurassic Land birçok insanın merakını cezbediyor. Uluslararası tasarımcıların imzasını taşıyan Jurassic Land İstanbul her bakımdan gerçekçi bir görüntüye sahiptir. Jurassic Land bilet fiyatları internet ortamından da rahatlıkla öğrenebileceğiniz şekilde hizmet verilmektedir. Gitmeden önce siteyi incelerseniz aktiviteler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fantastik bir kurgu ve eğlenceyi birleştiren mekân sizlere rehber olanakları da sağlamaktadır. Jurassic Land giriş ücreti birçok bakımdan herkesin karşılayabileceği ölçüde olmaktadır. Jurrasic Land nerede Jurassic Land tam olarak İstanbul Bayrampaşa’da bulunmaktadır. Jurrasic Land haftanın yedi günü hizmet verdiği için her zaman ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Tematik bir giriş mağarası, dinozor iskeletleri üç boyutlu sinemaları ile herkesin ilgisini çekecek boyutta hazırlanmış. Jurassic Land İstanbul yer olarak herkesin ulaşabileceği bir yere kurulmuş. On bin metrekare üzerine kurulu olan Jurassic Land İstanbul farklı bölümleri ile gelenlere çok büyük sürprizler hazırlamaktadır. Jurrasic Land bilet fiyatları çok yüksek olmadığı için herkesin rahatlıkla gidebileceği ve dinozorlar hakkında bilgi edinebileceği bir yer.

Etkileyici Bir Dinozor Müzesi

Yaklaşık 70 tane farklı türde dinozorun gerçek boyutlarda hareketli maketlerinin bulunduğu Jurassic Land Türkiye’nin tek Avrupa’nın da en büyük dinozor temalı parkı olmaktadır. Tesis içerisinde bulunan kazı alanı rehberler eşliğinde çocuklara arkeolojik kazı imkânları sunarak farklı bir deneyim yaşatıyor. Dinozor adasında çocuklarınız için doğum günü organizasyonları düzenleyebilir ve güzel sürprizler yapabilirsiniz. Jurassic Land giriş ücreti farklı yaş gruplarına göre ayrılmamış.

Tek fiyat üzerinden girilen eğlence merkezi her yaş grubuna hitap ettiği için Jurassic Land bilet fiyatları değişiklik göstermiyor. Yetişkin veya çocuk Jurassic Land giriş ücreti olarak aynı şekilde ücretlendiriliyor. Tam bilet 39 TL ya da indirimli biletlerden de yararlanabilirsiniz. İndirimli biletler 29 TL gibi uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Çocuklara hem eğlenceli vakit geçirten hem de son derece eğitici olan Jurrasic Land her bakımdan görülmeye değer mekânlar arasındadır.

Jurassic Land Nerede ve Ulaşım Bilgileri

Jurrasic Land Nerede Jurassic Land İstanbul Bayrampaşa’da bulunmaktadır. Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezinin bağımsız bir alanı olarak on bin metrekare üzerine kurulmuş bir merkezdir. Jurassic Land nerede güzergâhı da metro, otobüs ve kendi aracınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir yerde bulunmaktadır. Mekân içerisinde bulunan birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Metro ulaşımında Kocatepe Hattını kullanabilirsiniz. Kendi aracını kullanacaklar için de E5 üzerinden gelecek olurlarsa Bayrampaşa otogardan çıkıp Kartaltepe ve Kocatepe güzergâhında ilerledikleri taktirde yol tabelaları karşılarına çıkacaktır.

One Reply to “Dinozorlar Jurassic Land İstanbul’da”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir