Dubai Vizesi Nasıl Alınır


Yeni dünyanın en iyi temsilcileri arasında bulunan Dubai, Burç halife, Emirates Kuleleri, Palmiye Adaları, dünyanın en büyük alışveriş merkezleri, su parkları ile insanların ilgisini çekmekte ve bu ilgi ile birlikte, 2000’li yılların başında sadece bir kaç yüz bin olan turist sayısını, günümüzde tam 15 milyon kişiye ulaştırmış bulunuyorlar.

Ayrıca önümüzde ki yıllarda bu sayının çok daha fazla artacağını ve gelecek yıllarda dünyanın en çok tercih edilen ülkeleri arasında bulunacaklarını da, Dubai Emirliğinin yapmış olduğu açıklamalar ile görebilmekteyiz. Tabi ki Dubai’nin bu kadar gelişmesinde ki en büyük sebep, çöl üzerinde bir kasaba olmaları ve yeni yapılanmalar ile birlikte istedikleri gibi ülkeyi şekillendirmeleri gelmektedir. Ayrıca Dubai’nin petrol zengini olmadığını da sizlere belirtelim ve sadece ekonomisinin %8’inin petrolden geldiğini de bilmenizi isteriz. Burada Dubai’nin orta doğunun en iyi ticaret merkezlerinden biri olması ve insanlara vergisiz ticaret ile birlikte güven vermesi nedeni ile dünyanın en büyük şirketlerinin ofislerini bu ülkede görmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle de Dubai emlak piyasası oldukça pahalı olmakta ve dünyanın en pahalı ofisleri burada bulunmaktadır. Ama bizim bugün sizlere anlatmak istediğimiz Dubai vize işlemleri olduğu için, sizlerde Dubai vizesi alarak tüm bunları yerinde incelemek için sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate almalısınız. Öncelikli olarak sizlere bu konuda Türkiye’nin en iyi Dubai vize işlemleri firması olan www.dubaivize.com.tr adresini öneriyoruz. Sizlerde Dubai vize işlemleri için iyi bir firma ile çalışmak ve Dubai Konsolosluğu başvuruları sırasında sorun yaşamak istemiyorsanız eğer, sizlere tavsiye etmiş olduğumuz firmanın alanında uzman olması nedeni ile sizlere en iyi bilgileri verecekleri gibi, sizlerde 444 37 17 telefon numaralarını arayarak firma ile iletişime geçebilir ve vize danışmanları ile görüşebilirsiniz. Dubai vizesi almak için sizlere önermiş olduğumuz firmanın sizler adına tüm Dubai vize işlemleri sürecini organize etmesi ile birlikte, sizler adına Dubai Konsolosluğu başvurusunda bulunmalarından dolayı sizlerde işinizi şansa bırakmamış olacaksınız.
dubai vize

Dubai Vizesi Almak

Dubai vizesi almak için firmaya evraklarınızı yollamanız ve sizler için başvuruda bulunmalarını sağlamanız sadece iki adımda olmaktadır. İlk olarak isterseniz hazırlamış olduğunuz evrakları internet yolu ile firmaya yollayın, isterseniz de kargo yolu ile firmaya göndererek sizin adınıza vize başvurusunda bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Dubai Konsolosluğu Onay Süresi

Dubai Konsolosluğu ise sizlerin taleplerini bir kaç gün içerisinde değerlendirmek de olup, başvuru sonucunuzu firmaya iletmektedir. Dubai vizesi başvurunuzun onaylanması durumunda kargo ile pasaportunuz sizlere gönderilecektir.

Dubai Vize İşlemleri

Dubai vize işlemleri ile çalışmak bu kadar kolayken ve sizlere en kısa sürede vize almanızı sağlamış olacakları için, sizlerde doğru bir karar vermenin keyfini sürmek için, hemen Dubai vizesi başvurusu için firma ile iletişime geçmeli ve işlemleri başlatmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir