Hayat Varlık Yönetim Şirketi Hakkında

Maddi problemler yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla kurulan Hayat Varlık Yönetim A.Ş., kurumsal bir varlık yönetim şirketidir. Şirket, müşteri odaklı yaklaşımı ve çalışanlarına yönelik yenilikçi ve öncü uygulamalarıyla, Harvard Üniversite’sinde vaka çalışması olarak derslerde okutulmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu denetiminde ve gözetiminde faaliyet gösterir. Tahsili gecikmiş ve ödenmemiş alacakları yeniden yapılandırır. Ödeme planı size özel yapılandırma ile belirlenir ve esnektir.

Hayat Varlık, Varlık Yönetim Şirketleri Derneği( VYŞ/D), Receivables Management Association( RMA) kuruluşu, Federation of European National Collection Association(Fenca), Credit Service Association( CSA) gibi önemli kuruluşların üyesidir. ISO 10002 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemleri sertifikasına sahip olmasının en büyük nedeni, müşteri odaklı çalışma sistemine sahip olmasıdır. Bilgi güvenliği teknolojisi uygulaması yanı sıra müşteri bilgilerinin gizliliğine önem verir ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sertifikasına sahiptir.

Hayat Varlık Kişilere Neler Kazandırır?

Bankacılık sistemi pek çok konuda faaliyet gösterir. Hayat Varlık ise tahsili gecikmiş alacakları ve ödenemeyen kredilerin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olan bir kuruluştur. İnsanları borçlu bir yaşamdan kurtarmayı ve engelleri olmayan bir hayata hazırlamayı hedefler. Belirlenen borçlar, esnek ödeme planı ile sunulur ve borcun en kısa sürede kolay şekilde ödenmesi sağlanır. Kişi, ekonomik özgürlüğüne kavuştuğu gibi; hukuki yükümlülük ve kısıtlamalardan da arınır.

Hayat Varlık Borç Yapılandırmasının Kişilere Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hayat Varlık kuruluşu, borç yapılandırmasını oluştururken, müşterisinin aylık gelirine, hayat standardına ve yükümlülüklerine göre esnek bir ödeme planı sunar. Kişinin yaşam koşullarını göz önünde tutarak, müşteri odaklı çalışma prensibiyle, ödeme planı oluşturur. Ödeme planı, kişiye özel olarak hazırlanır. İhtiyaç halinde tekrar revize edilebileceği gibi, piyasa koşullarına göre esneklik de gösterir. Kişilerin mümkün olan en kısa zaman içinde ve en uygun koşullarda borçsuz bir yaşama ulaşmalarına yardımcı olur.

Hayat Varlık müşterileri, borçlarını nasıl yapılandıracakları hakkında hayatvarlik.com sitesinden bilgi alabilir ve 7 gün 24 saat online müşteri merkeziyle iletişime geçerek kendi imkanlarına uygun ödeme planı oluşturabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir