Özel İstanbul Fakir Servis Merkezi

Servis firması olarak en iyi şekilde hizmet verebilmek adına çalışanlarımız ile birlikte sürekli olarak fikir alış verişlerinde bulunuyoruz. Atölyelerimizde düzenlediğimiz eğitim seminerleri sayesinde her türlü servis konusunda birlikte düşünüyor ve birlikte karar veriyoruz.

Aldığımız kararlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin karşısına çok daha farklı bir halde çıkıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde yanlış yapmamaya çalışıyoruz ancak bu zaman zaman mümkün olmuyor. Yaptığımız her yanlış için gönül almasını ve o hatayı telafi etmesini çok iyi biliyoruz. Özel Fakir Servis İstanbul firmasını her türlü sorun ve şikayet için gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz bu yüzden bizden yana hiçbir şekilde sıkıntı yoktur.

İnsanların rahatlıkla bizlere ulaşmasını sağlamak bizim en büyük görevimiz. Müşterileri ile yalnızca para için iletişim kuran firmalar gibi hareket etmiyoruz ve bizler sürekli olarak gelen telefonlara geri dönüşler yapıyoruz. Eğer bir hatamız varsa o hata düzeltildiği an ya da eksik giderildiği an ilgili kişi aranır ve geri bildirim bırakılır.

Müşterilerimize saygı duyuyoruz çünkü bizim bu noktalara gelmemizde onların payı çok büyüktür ve hala yıllardır birlikte olduğumuz insanlar ile çalışmaya devam ediyoruz. Özel Fakir Servis İstanbul firmasında 1 yıl parça ve garanti hizmetleri sunuluyor, bunun yanı sıra az öce de belirttiğimiz gibi hizmetlerimizden memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz olarak telafi ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir