Tesisat İşinin Ehli Bu Site!


Sonunda hayalimdeki evi aldım ama açıkçası evin tesisatı beni hayal kırıklığına uğrattı. Sandığımdan çok daha eskiydi; yenilenmesi gerekiyordu. Tüm tesisatı yenilettim ve geriye sadece doğalgaz kalmıştı. Biliyorsunuz; doğalgaz tesisatı çok önemlidir. Bu yüzden daha titiz davrandım ve işinin ehli bir ustanın yenilemeyi yapmasını istedim. Bunun için doğalgaz tesisatı fiyatları araştırması yapmaya başladım.

Birkaç internet sitesi aracılığı ile fiyat teklifi aldım ve şaşkına döndüm desem yeridir. Astronomik rakamlar sundular! O parayla evi yıkıp yeniden yapabilirdim. Sonra internette doğalgaz tesisatı fiyatlarıalabileceğim siteleri araştırmaya başladım. Bu esnada da fazla vaktim kalmamıştı. Eski evimi boşaltmak ve yeni evime de artık taşınmak zorundaydım.

Karşıma www.ehil.com sitesi çıktı. Site üzerinden yani online olarak fiyat teklifi alınabiliyor ama benim için artık bekleyecek zaman kalmamıştı. Bu yüzden sitenin iletişim bölümüne tıklayıp telefon numaralarını aldım. Telefonla aradım ve bir doğalgaz tesisat ustasına ihtiyacım olduğunu ve zamanımın kalmadığını anlattım. Hemen ilgilendiler.

Aradığım Ustaların Hepsi Meğer Bu Sitede Toplanmış!

Açıkçası ben bu kadar ilgileneceklerini düşünmemiştim. Gerçekten kısa sürede beni bir şirkete yönlendirdiler. Şirket hem doğalgaz tesisatı konusunda usta hem de gayet ekonomik bir fiyat teklifi sundu! Evime sadece bir ustanın geleceğini düşünmüştüm ama 3 usta birden geldi. Haliyle sandığımdan çok daha kısa bir sürede tesisatım yenilendi ve evime taşındım. Çok temiz çalıştıklarını da ayrıca belirtmek isterim.

Ben ehil.com sitesinden çok memnun kaldım. Birkaç hafta sonra hem banyomu hem de mutfağımı dekore ettirmek istiyorum. Asla dekorasyon şirketlerini tek tek gezerek fiyat almak gibi bir düşüncem yok! Çünkü ben uygun fiyatın ve güvenilir şirketlerin kaynağını keşfetmiş bulunuyorum. O gün geldiğinde yine bu siteden ustalara ulaşacağım. Neden aynı iş için daha fazla para ödeyeyim ki?

Bu arada sitede bir de “çok acil ihtiyaçlar için” şeklinde ayrı bir bölüm açılmış. Bir arkadaşıma siteyi önermiştim, o bölümden bir marangoz bulmuş, gerçekten de hemen işlemini halletmiş, arkadaşımı işinin ehli bir marangoza yönlendirmişler. Acil işler için böyle bir iletişim bölümü açmış olmaları da takdire şayan!

One Reply to “Tesisat İşinin Ehli Bu Site!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir