Yellow Pages Ve Firma Rehberine Kayıt Olmak

Elimizden telefonumuz olmadan dışarıya çıkmadığımız bir dönemde, farklı yerler keşfetmek veya tatilde, iş için çıktığımız gezilerde herhangi bir konuda usta bir kişiye ihtiyacımız olduğunda örneğin, terzi, kasap, bakkal, mimarlık ofisi, avukatlık bürosu, antikacı, restoran vb. hemen telefonumuza sarılır ve online olarak yer bilgilerini ve telefonlarını edinmeye çalışırız.

Örneğin hiç bilmediğiniz, yabancısı olduğumuz bir bölgede herhangi bir alanda uzman kişiye ihtiyacınız olursa eğer, Yellow Pages’ten arama kısmına ihtiyacınız olan sektörü yazıp, yakınımda ara butonuna bastığınız zaman, etrafınızdaki ihtiyacımız olan firmanın, hangi saatlerde açık olduğu ve haftada kaç gün çalıştığını, ofisler/iş yerleri için yapılan yorumları ve kaç puan aldıklarını görebilirsiniz. Fakat firmanız eğer Yellow Pages’e kayıtlı değilse, şans eseri firmanızı görüp hiçbir bilgi almadan, açık ya da kapalı olduğunu görmeden, tercih edilmeniz biraz daha zor olabilir.

Yellow Pages’e firmanızı ücretsiz kayıt ettirerek, rakiplerinizin önüne geçmek, yurtdışından müşteri kazanmak, mobil uyumu sayesinde daha çok bulunma olasılığınızı arttırmak, dijital reklam ve dijital harita uygulamaları ile pek çok avantaj elde edebilmek mümkün hale geliyor. Hemen ücretsiz bir şekilde firmanızı kayıt ettirmek için, Yellow Pages’e buradan ulaşabilirsiniz. Firmanızı Yellow Pages rehberine kayıt ettirdikten sonra, dilerseniz firmanız için web sitesi hazırlanmasını isteyebilir veya avantajlı paketlerden yararlanarak firmanızı üst kademelere taşıyabilirsiniz. Kafanıza takılan soru işaretlerini ise Yellowpages.com.tr adresindeki Rehberbot’la konuş özelliği sayesinde giderebilirsiniz.

Zaman ilerledikçe firma sayıları hızla artmakta ve bir kitleye sahip olamayan ya da belirli bir kesime hitap edemeyen firmalar ise çalışma hayatına veda etmek durumunda kalmaktadır.  Birkaç tüketicinin bile firmanın gidişatını etkileyebildiği bu dönemlerde, firmanızın daha dikkat çekici, bulunabilir ve tercih edilebilir hale gelmesini istiyorsanız, Türkiye’nin önde gelen online firma rehberi Yellow Pages’teki yerinizi bir an önce almanızı tavsiye ederiz. Yellow Pages, 1970’li yıllarda Amerika’da kurulan ve bütün dünyada yaygın olarak kullanılan, güvenilirliği ilk sırada olan bir firma rehberidir. Sizde firmanızın internet üzerinden bulunmasını kolaylaştırmak ve gücünüze güç katmak istiyorsanız Yellow Pages’e buradan kayıt olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir