Sınırsız Çoklu Ping Servisi – Mass Pinger


Web sitelerinizin SEO çalışmalarını desteklemek amacıyla çeşitli backlinkler ve toplu tanıtım yazıları gibi yöntemler kullanıyorsunuz. Bu çalışmaları arama motorlarına bir türlü bildirmeniz gerekiyor. Birden fazla arama motoruna pinglemeleri tek tek yapmak yorucu ve sıkıcı bir iştir. İşimizi kolaylaştırmak amacıyla toplu pingleme servisleri yardımımıza koşuyor. Bu hizmeti sağlayan bir çok servis işimizi görecektir.

Size önereceğim web sitesi bu hizmeti ücretsiz ve herhangi link sınırı olmadan yapmaktadır. Her zaman güncellenen proxyleri sayesinde işimizi hızlı şekilde halletmemizi sağlayacaktır.

Mass Pinger sayesinde sitenizden arama motorları hızlı şekilde haberdar olacaktır. Mass Pinger en güncel pingleme servislerini araştırarak size sunuyor.

Çok Pinglemeyi Doğru Kullanın

Toplu pingleme faydalı gözükse de aşırı kullanımı kesinlikle zararlıdır. Sitenizi güncellemeden kesinlikle arama motorlarına sık sık pinglemeyin. Hatta güncellemediyseniz hiç pinglemeyin. Bu işin aşırısı sandbox ile sonuçlanabilir.

Sitenizi güncelledikten sonra site haritanızı yada anasayfanızı pinglemeniz yeterli olacaktır.

Backlink Çalışmalarınızı Toplu Şekilde Pinglemeyin!

Arama motorlarının en büyüğü Google, SEO çalışmaları yerine doğal çalışmaları sevmektedir. Örneğin 100 adet backlink veya tanıtım yazısı çalışması yaptırdık bunu hemen pinglemeyin. Doğal olacak şekilde azar azar pingleyin ve sosyal imleme çalışmaları yapın. Toplu şekilde yaparsanız spam çalışma yaparak emeklerinizi boşa harcamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir