Asker Oyunları: Öldüren Taraf Siz Olmalısınız!


asker oyunu kazanan taraf siz olmalısınız ki oyunu başarıyla bitirin aksi takdirde oyun tekrar başlar ve kaldığınız yerden devam edersiniz bu da pek iyi bir şey değildir. Asker oyunlarını oynayanlar için dikkat etmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunların başında ise savaş sırasında iyi bir sikaha sahip olmanız gerekir.

Güçlü takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulur. Veya tek başınıza tüm düşmanla savaşıyorsanız iyi bir cephanelik ve saklanabileceğiniz iyi ibir nokta bulunmalıdır. Böyle olursanız tüm düşmanı alt edebilirsiniz. Eğer bir tankı siz kullanıyorsanız etrafınıza düşman askerlerinin gelmesine izin vermemeniz gerekiyor. Düşman askerler sizi işgal ederse oyun biter bu konuda dikkat etmeniz gerekiyor. asker oyunları denizde de savaşma gibi bir imkana sahipsiniz. Deniz içerisine gelen düşmanları kolayca alt etmek için bazı kuralları uygulamanız gerekiyor. Bunların başında gemideki asker sayınızın yeterli seviyede olmas gerek aksi halde etrafınızı saran gemiler sizi kolayca yok edebilir ve geminizi batırabilir. Geminizin sağlam bir şekilde ayakta kalması için bu konulara dikkat edin. Asker oyunları popüler oyunlar arasındaki yerini her zaman korumaktadır.

Savaşmak özellikle erkekler için farklı bir duygudur. Bu savaşma arzusunu oyundan elde eden erkekler arkadaşları ile bir rekabete tutuşabilir. Kim kimi daha çok öldürürse oyunu kazanan kişi o olur ve oyunu galip bitirme hakkı kazanır. Bu süreç böyle devam edip gider. Önemli olan oyunu iyi oynayabilme özelliğine sahip olmanız gerekir. Çünkü bu tarz oyunlar belli bir stateji gerekitirir. Bu doğrultuda oynarsanız defalarca kazanabilirsiniz. Diğer oyunlara benzemeyen bu asker oyunlarında puan elde ederek kendi rekorunuzu üst seviyeye asker ordusu taşıma gibi bir hakka sahipsiniz. Sizlerde bu tarz oyunları oynarken gemi, tank, hekikotere sahip olmaya çalışın bu araçların sizde olması gücün sizde olduğu anlamıan gelir. Bu araçları kullanması da son derece basittir. Bu araçların içi bomba ve cephanelikle doludur. Kolay kolay da bitmeyecekleri için siz sahip olduğunuz müddetçe rakiperlinizden bir adım önde olmuş olursunuz. Aslonan savaşı sizin kazanıyor olmanızdır.

One Reply to “Asker Oyunları: Öldüren Taraf Siz Olmalısınız!”

  1. Asker Oyunları siteniz yeni galiba. Çok beğendim flash oyun sitenizi. Biraz SEO çalışması ile çok hızlı sıra yükseleceğine inanıyorum. Site kaliteli içeriğe sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir