Fragman televizyonu: Fragmanlar.TV


Fragmanlar bir filmin veya dizi bölümünün içinden kısa kesitler alınarak oluşturulan tanıtım filmleridir. Çoğu zaman merakları gidermek çoğu zamanda izleyenleri heyecanlandırmak amaçlı oluşturulan bu fragmanlar; film veya dizilerin en adrenalin dolu anlarından oluşturulmuş kesitlerdir. Fragmanları izlemek için televizyon veya internetten izlenebilmektedir. İnternette bulunan yüzlerce web sitesi yardımıyla fragman izlemek, size bir tık kadar yakınken, televizyonlarda fragmanları izleyebilmek için beklemek, zaman vermek gerekebilir.

İnternette fragman izleyebileceğiniz web sitelerinin başında gelen fragmanlar.tv, her zaman güncel ve dinamik bir web sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Fragmanlar.tv yerli, yabancı; film ve dizilerin fragmanlarını izleyebileceğiniz bir web sitesidir. Diğer fragman sitelerinden en büyük farkı rahatsız edici reklamlardan uzak olmasıdır. Fragmanlar.tv en kaliteli görüntüyü izleyicilere ulaştırmayı amaçlamıştır. Fragmanlar.tv farklı kategorilerde yüzlerce fragmana ulaşabileceğiniz, film ve dizi oyuncuları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir bilgi deposudur.

Fragmanlar içerisinde daha çok dizi fragmanları izlenmektedir. Dizi fragmanları bir sonraki hafta veya bölümün içeriğini geniş olarak veren ve izleyiciyi meraklandıran fragmanlardır. Fragmanlar.tv’de yerli birçok dizinin fragmanını bulabileceğiniz gibi Game Of Thrones, The Fosters, True Blood, Twisted ve Pretty Little Liars fragmanları başta olmak üzere yüzlerce yabancı dizi fragmanları da izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesi olarak en iyi hizmeti sunan fragmanlar.tv’de Yabancı dizi fragmanı izlemek artık daha zevkli..

Fragmanlar.tv’de her geçen gün sayıları artan yerli yapım dizilerin fragmanlarına, sol tarafta bulunan seçeneklerden ulaşabilirsiniz. Yerli ve yabancı film fragmanlarını Fragmanlar.tv’de en üst bölümde bulunan butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sadece fragmanlarla kalmayan Fragmanlar.tv’de takip ettiğiniz dizi ve filmlerle ilgili son dakika haberlerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca üst menüde bulunan ‘Oyuncu Biyografileri’ bölümü de hayranı olduğunuz oyuncular hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir