onlineisingilizcesi.com ile Ticarette Yeni Boyut


Ticaret yapmak, ithalat ve ihracat yapmak ülkemizde bir çok kişinin ekmek yediği bir alan. Bir çok alanda yurtdışı ile iş birlikleri gerçekletirip, ürün alıp satıyoruz. Bu işlemler sonucunda ise ciddi karlar elde edip, iyi paralar kazanabiliyoruz. Peki biz bu işlemler sırasında ne kadar etkili ingilizce kullanıyoruz ve karşımızdakini etkileyebiliyoruz. Yeni bir iş fırsayı yakalayabilmek için yeni firmalarla, doğru yöntemlerle iletişime geçebiliyoruz.Bu hususlarda teknik konularda gerekli ingilizce kelimeleri bilip, görüşmelerde ve yazışmalarda kullanıyor muyuz? Bu gibi soruları peş peşe sıralayıp canınızı sıkmak istemeyiz ancak, gerekli eksiklikleri ve ne durumda olduğumuz gerçeği ile de yüzleşmemiz gerekiyor. Kaçımız ingilizcemizi yeterli görürken, kaçımız iş ingilizcesi kursu kavramını hayatımıza sokma fikrine sahibiz. Bizler eğer ingilizce konusunda uzmanlaşıp ilerlersek, sahip olduğumuz iş hacmimiz ve bağlantılarımız artacak, bu da bize başarı ve parayı beraberinde getirecektir.

iş ingilizcesi kalıplarhalinde belirli konuları öğrenebileceğimiz bir yapı gibi gözükse de, bu alandaki hakimiyetimizin tamamını oluşturmamaktadır. Bu kalıpları öğrenmek bizlere önemli artılar kazandıracak olsa bile tek başına yeterli olmamaktadır. Bu artıların yanı sıra öğreneceğimiz kelimeler ve sürekli ingilizce konuşanbirisi ile iletişim halinde olmamız, ingilizce anlama konusunda da bize değer katacaktır. İyi iletişimde bulunmak ve ticaret hacmimizi artırmak için, iyi şekilde karşımızdakini anlamamız gerekmektedir. Çünkü karşımızdakinin bize aktardığı, bizim anladığımızdan ibarettir. İş ingilizcesi bizim geleceğimiz için neleri barındırıyor bunu iyi bir şekilde kavrarsak, ingilizce bilgimizi üst seviyeye çıkartabiliriz. Bunun getilerini ise çok uzun süreler geçmeden görebiliriz.

onlineisingilizcesi.com adlı internet sitesi bizim online olarak iş ingilizcesi eğitimleri almamızı ve birebir Amerikalı bir eğitmenle eğitim almamızı sağlıyor. Bu sayede iş ilişkisinde olacağımız bir kişi gibi bize davranıp, gerekli yazışmaları ve kelimeleri öğrenmemizi sağlamakla kalmayıp, iyi bir iletişimin püf noktalarını da bizlere öğretiyor. Bunlara paralel olarak, iş dünyasında kullanacağımız ingilizce kalıplar ise bize öğretilmekte ve uygulamamız beklenmektedir. Her dersin ardından ise geri bildirimler sayesinde, kendi durumumuzu gözlemleyip, ilerleme sürecimizi kendimiz takip edebilmekteyiz. Bu doğrulduda ise eğitimlerden aldığımız faydayı an be an görüp, sonraki derslere daha iyi bir şekilde hazırlanabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir