r10.net’e Ne Oldu ?


Bu büyüklükte lider bir forumun bu duruma gelmesi aynı Beşiktaş’ı andırıyor bana. Hani Guti giderken “Beşiktaş büyük kulüp ama Amatörler tarafından yönetiliyor” demişti hatırladınız mı ?Böylesine büyük paraların döndüğü bir sitede nasıl adam gibi yedekleme sistemi olmaz sayın yetkililer. Tamam destek diyorsunuz da maddi manevi destek oluruz, ancak bu hata geri dönüşü olmayan bir hatadır. En son yedek nasıl 2011’de olur anlamış değilim. En son yedek 1 ay öncesinde bile olsa buda en büyük sorundur. r10 blog veya firma sitesi değil ki! Burada binlerce kişi emek veriyor, vakit harcıyor. Bence ders çıkarılmalı ve site yedeklenmesi için kişi mi görevlendirilecek, ayrı bir işlem mi yapılacak yapılsın artık!

Bundan sonra yapabileceğimiz destek olmaktır. Ancak bu durum doğal afet gibi değil kesinlikle sorumsuzluktan kaynaklanmıştır. Umursuz yöneticilerin artık ders çıkarmaları gerektiğini düşünüyorum.

Destekse destek veriyoruz.

Konuya Beşiktaş örneği ile başladım öyle bitireceğim. Bizimki başkan ve yönetici aşkı değil bizimki arma aşkı…

R10’u seviyoruz…

r10’daki yazım: http://www.r10.net/showthread.php?p=1065500500&posted=1#post1065500500

One Reply to “r10.net’e Ne Oldu ?”

  1. r10.net bence çok profosyonel bir web tasarım sistemi değil. belli bir grup veya topluluk orada yazı yazmış zamanında ismi çıkmış, buradaki söz konusu grup ve topluluklar buraya emek vermişler. belli grupların hakim olduğu bu sitenin yöneticilerinin en yaşlısının üniversite son sınıf öğrencisi olduğunu düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir