Yandex WebVisor ile Ziyaretçilerinizi İzleyin – Yandex Metrika


Kimimize göre Yandex, Google‘ın gölgesinde çırpınan bir alternatif arama motoru gibi gözükmektedir. Ancak Yandex’in Analytics‘e rakip olan ziyaretçi analiz özelliği Metrica’nın inanılmaz özelliklerini gördükten sonra Yandex‘e artık daha değişik gözlerle bakmaktayım. Ziyaretçilerinizi izleyin derken öyle sayılarla, harflerle değil! Tam anlamıyla ziyaretçilerin sitenizde nasıl dolaştığını göreceksiniz. WebVisor ziyaretçilerinizin sitedeki hareketlerini vidyo olarak kaydediyor ve size sunuyor. Sizde arkanıza yaslanıp ziyaretçilerinizin sitenizde ne yaptığını, nelerle karşılaştığını, neden sitenizde vakit geçirdiğini veya neden sitenizi terkettiğini görebileceksiniz. Mause (Fare) hareketlerine kadar izleyebileceksiniz. İnanılmaz değil mi ?

Yandex Metrika hesabı oluşturun!

[stextbox id=”info” caption=”WebVisor ile alakalı video!”][/stextbox]

4 Replies to “Yandex WebVisor ile Ziyaretçilerinizi İzleyin – Yandex Metrika”

  1. Yandex gerçekten son günlerin en iyi arama motorları arasına girdi. Google gibi bir arama motoruna rakip gibi görünüyor.

  2. hocam merak ettim de;

    mesela odeme yaparkem kredi karti bilgilerini girecek ziyaretci onlari da mi gosteriyor:)

  3. Bence yine en iyi arama motoru Google. Yandex başlangıçta çok hızlı yükselmesine rağmen abuk subuk her taraftan çıkan reklamları ile ve sekmelerin karışıklığı ile kullanıcıları bunaltmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir