Adsense Hesabı Onaylatma Çözümü


Forum sitelerinde görüyorum ki Adsense hesabı onaylanmayan arkadaşların isyanları var. Bende zamanında bu durumdan şikayetçiydim. Sorunu Google amcamızda aramaktansa farklı çözüm yolları bulmamız gerekiyor.

Kendi tecrübelerimden yine bir ipucu vermek istiyorum. İlk başvurumda 1-2 ay bekledim ve sıkıldım. Dedim bu işte bişey var, oktay sen en iyisi başka yollar dene smiley

Ne Adsense ne de Gittigidiyor! Artık yeni bir dev reklam firması geldi! TIKLA

Google amcamızın ne kadar özgün içerik meraklısı olduğunu biliyoruz. Bu sayede Adsense başvurum 3 saat sonra onaylanmıştı. Hemen yeni bir google hesabı açın ve özgün içerikli bir siteniz olsun. Mesela Google hesabınızla blogspottan bi blog alabilirsiniz. İçine aklınıza geleni doldurun. 2-3 özgün içerik yani kopyala yapıştır olmayan içerikler eklemeniz yeterli.

Daha sonra başvurun ve kendinizi beklemeye verin. 1 gün olmadı 2 gün olmadı 3 günde hesabınız onaylanır wink

 

2 Replies to “Adsense Hesabı Onaylatma Çözümü”

  1. Bende kendi yöntemimi yazmak istedim yorumum onaylanırsa memnun olurum ve bir çok kişiye yardımım dokunmuş olacaktır. İlk önce wp bir tema bulmalısınız. Blog teması. Ben bu şekilde almıştım onayı ve içerisine 20-25 adet özgün yada kopya içerik ekleyin. Sitenin aşağısına sitemizde telif hakkı içeren oyunlar yoktur diye bir yazı ekleyin. İçerik konusunda telif hakkı içermesin. Başvuru yapın 1 haftaya yakın bir sürede onay gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir