UcakBileti.Com üzerinden Thy Uçak Bileti


ucakbileti.comMısır’ın gizemli dünyasına açılmaya hazır mısınız? http://www.ucakbileti.com aracılığıyla size sunulan fırsatları kaçırmayın. Mısır Piramitlerinin hala çözülememiş gizemini görmek o tarihi dokuyu yaşamak istemiyor musunuz? Yapacağınız tek şey http://www.ucakbileti.com adresinden Mısır seferlerini tıklamak ve size uygun fırsatları yakalamak. Amerikan yapımı mumya filmlerini her izlediğinizde siz de mısırın gizemine bir kez daha hayran kalmıyor musunuz? Kalkan vizeler sonrasında Mısır seyahati gerçekleştirmek sizin için bir sorun olmamalı. Dev uçak firmalarının size sunduğu hızlı ve konforlu yolculukla haftasonu tatilinizde dahi Mısır’a gidebilirsiniz. Halen daha sırrı çözülememiş ve her köşesine girilememiş piramitler bulunmakta. Hatta ve hatta daha kum yığınlarının altına olduğu arkeologlar taraf tespit edilmiş piramitler bulunmakta.

Yapılan kazılar ve araştırmalar sonucunda elde edilen bulgular gösteriyor ki insanoğlu önceki dönemlerde üst düzey bir mumyalama tekniği kullanıyormuş. Thy’nin her zaman seferlerinin bulunduğu Mısır’ı ziyaret etmek sizin elinizdedir. Mumyalama tekniği ile binlerce yıldan günümüze hiç bozulmadan gelen cesetler insanlarda hayretler uyandırıyor. Bu tarz mumyalama tekniğinin atası olarak gösterilen bölge Orta Asya ve Türklerdir. Mısır’a bu mumyalama tekniklerinin gelmesi yine o zamanların THY’si olan haberleşme kuşları tarafından getirildiği kanıtlanmıştır. Türk tarihinden daha az gelişmiş konumda bulunan Mısır tarihinin gelişimi için harekete geçen Türk boyları Mısır kültürünü çok etkilemişlerdir. Mısır’ın en büyük piramidinin 2 katı büyüklüğünde olduğu kanıtlanan Çin’in Uygur Özerk Bölgesinde bulunan Beyaz Piramit görenleri hayrete düşürüyor. Çin hükümetinin arkeolojik çalışmalara izin vermediği bölge 2. Dünya Savaşı sırasında bir kargo uçağından çekilen fotoğrafla gün yüzüne çıkmıştır.

Thy Kampanyaları ndan yararlanarak Çin’in adeta yasaklı bölge ilan ettiği Türk piramitlerine gidebilir ziyaret edebilirsiniz. Ancak arkeolojik çalışma yapmak yasaktır. Piramitlerin ortaya çıkmasını istemeyen Çin hükümeti piramitlere dağ görüntüsü vermek için üzerini ağaçlandırmış ve toprakla kapatmıştır. Çin hükümeti ne yaparsa yapsın Beyaz Piramit bütün ihtişamı ile kendini göstermektedir. THY kampanyalarının cazip geldiği şu zamanlarda ecdatlarımızın dünya tarihine kazandırdığı bu eşi benzeri olmayan tam 300 metre yüksekliğindeki Beyaz Piramidi görmek ve sahip çıkmak bizlere düşmektedir.

5 Replies to “UcakBileti.Com üzerinden Thy Uçak Bileti”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir